JOQ Albania
Shkarko aplikacionin
JOQ ALBANIA

App Store

Google Play

Home

Horror në Durrës/ Del mbi ujë trupi i pajetë i marokenit, tentoi të hipte me not mbi traget por u mbyt
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 10/07/2020 11:22

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Trupi i pajetë i një marokeni ka dalë mbi sipërfaqen e ujit mëngjesin e sotëm në Durrës.

Viktima po lundronte në ujë dhe është dalluar nga peshkatarët rreth orës 08:00 në sheshin e kontejnerëve, kalata numër 6.

Burime për JOQ, sqarojnë se ai dhe dy persona të tjerë kanë tentuar të hipin me not në një traget, por njëri prej tyre u mbyt.

Polombarët kishin nisur kërkimet për trupin, por pa rezultat.