JOQ Albania
Home

Pamjet e tmerrshme/ Benzi C-Class me të cilin gjeti vdekjen tragjike i riu, i bërë copë e çikë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 08/07/2020 23:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e një të riu u shënua pak ditë më parë. Bëhet fjalë 24-vjeçarin me iniciale G.M, i cili gjeti vdekjen tragjike teksa udhëtonte si pasagjer në makinën tip Benz C-Class. Nga aksidenti tragjik, mori plagë të rënda drejtuesi 26-vjeçar me inicialet K.M, i afërm i viktimës. Burime për JOQ, bënë me dije se makina tip Benz C-Class ngjyrë gri me targë, AA 861 SE udhëtonte me shpejtësi tej normave të lejuara dhe ka dalë nga rruga në fshatin Zall-Bastar.

Ekskluzivisht për JOQ, të siguruara pamjet e makinës së shkatërruar.