Pasi i sekuestruan kartat dhe Range Rover-in e Rrajës, Kejvinën e lë edhe reperi shqiptar! “U pendova…”

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 06.06.2020, 17:39

Lidhja që zgjati sa karantina, Kejvina Kthella ndahet e lënduar nga reperi në SHBA

Pas ndarjes nga Redjan Rraja, i cili i kishte mundësuar një jetë luksoze, karta krediti, Range Rover, shtëpi në perfieri të Tiranës, me sa duket modelja e Instagramit Kejvina Kthella i ka dhënë fund edhe lidhjes së re.

U mësua se gjatë kohës së Koronavirusit, ajo kishte nisur të jetonte me reperin Seven Saraçi në SHBA.

Por pasi la të dashurin e saj, kur u zbulua se ia mundësonte të gjitha të mirat dhe pasi i sekuestruan gjithçka që ai i kishte dhënë, Kejvina dhe reperi nisën një lidhje që mesa duket nuk rezultoi afatgjatë.

Nëpërmjet disa story-ve ajo ka rrëfyer se ka mbetur e lënduar nga kjo lidhje, ku ka dhënë shumë se s’ia ditën të mirat.

Sinjalin e parë ajo e dha nëpërmjet një videoje me titullin “beqarja” e më pas me disa statuse ku deklaronte se ishte penduar për afrimitetin me të.

Ajo shkruante:

E urrej të krijoj afrimitet me njerëzit në këto kohë, gjithmonë pendohem që bëra kaq shumë për ta, u kujdesa dhe ndjeva shumë. Motër, kushtoju vëmendje shenjave, ndonjëherë gjërat janë vërtet ashtu siç duken.

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit