JOQ Albania
Home

I vodhën 250 mln lekë biznesmenit, një nga të arrestuarit i vëllai i spikeres që jepte lajmet pa reçipeta
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 24/05/2020 17:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dy persona janë vënë në pranga për grabitjen e 250 milionë lekëve të vjetra nga makina e një biznesmeni.

Si bëhet e ditur të arrestuarit janë Donald Hoxha, i cili është 27 vjeç dhe Gentian Kane, i cili është 44 vjeç.

Donald Hoxha është vëllai i spikeres, Greta Hoxha. Kurse Gentian Kane besohet se është miku i spikeres dhe se ata ishin në një lidhje intime bashkë.

Sjellim në kujtesë se Greta Hoxha bëri bujë të madhe në media, pasi jepte lajmet pa reçipeta dhe për këtë gjë ajo u përfol shumë.

Pritet që në vijim të jepen më shumë detaje në lidhje me këtë ngjarje.