JOQ Albania
Home

Çifti shqiptar nuk duron dot, filmohen gjatë seksit të shfrenuar në plazh
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 23/05/2020 19:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e turpshme ka mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA.

Dy të rinj në plazhin e Lukovës, në Vlorë, nuk kanë duruar dot dhe fillojnë të kryejnë marrëdhënie seksuale.

Videoja është dërguar nga një qytetar, i cili shprehet se në plazh kishte edhe persona të tjerë.

Nuk është hera e parë që të tilla ngjarje kapen në bregdetet shqiptare.

Ndoshta izolimi prej më shumë se dy muajsh mund të sjellë që këto pamje të bëhen edhe më të shpeshta.

Qytetari shprehet:

Pershendetje live ne lukov. Si skan turp kta njerez ne mes te plazhit e te njerzve postojeni anonim.