JOQ Albania
Home

Ia vranë burri para syve, gruaja e ish-bosit shqiptar: U riktheva më e fortë se kurrë!
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 23/05/2020 17:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa muaj më parë Flamur Beqiri u ekzekutua para shtëpisë së tij, në sy të gruas dhe djalit të tij. Gruaja e tij, Deborah Beqiraj përjetoi një tragjedi të madhe.

Si u tha edhe më lart, asaj ia vranë burrin para syve. Së fundmi Deborah Beqiraj ka lënë të nënkuptohet se po mundohet ta kalojë dhibmjen e madhe.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instastory-n e saj, ku shikohet e veshur sportive. Krahas fotos ka shkruar:

U riktheva më e fortë se kurrë.

Kujtojmë këtu se të shoqin ia vranë para shtëpisë së tyre në Londër, në prag të Krishtlindjes.

Sipas asaj që shkuan mediat britanike, pasi ndodhi krimi i rëndë Flamur Beqiri kishte një të shkuar të errët.