JOQ Albania
Home

Tragjike/ Fëmija bie dhe mbytet në gropën me ujë
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 23/05/2020 13:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje tragjike është regjistruar përsëri sot në vendin tonë dhe protagonist është përsëri një fëmijë. Në Përrenjas një fëmijë ra në një gropë me ujë dhe ndërroi jetë.

Sipas burimeve bëhet me dije se gropa në të cilën ra fëmija është në thellësinë 1 metër.

Nuk dihet ende mosha e fëmijës dhe rrethanat e ngjarjes.