JOQ Albania
Home

Pamje +18/ Çifti “tërbohet” prej karantinës, filmohet duke kryer marrëdhënie intime në rrugë
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 22/05/2020 20:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një çift duket se ka përfituar “nga situata” dhe pasi ka gjetur stacionin e metrosë të zbrazët ka kryer marrëdhënie seksuale aty duke menduar se nuk po vëzhgoheshin prej askujt.

Klipi disa minutësh i filmuar nga një punonjës ndërtimi që ndodhej rastësisht atje, tregon një burrë dhe një grua në pasion e sipër në platformën e stacionit të Flushing Avenue në Brooklyn.

Ndërsa djali ka parë që po filmohej u drejtua nga kamera duke nxjerrë gjuhën një mënyrë kjo për të treguar se nuk i interesonte aspak.

Ndërsa shteti i New York ka përforëcuar rregullat e izolimit për shkak të numrit të madh të të infektuarve dhe viktimave prej koronavirus duket se ka njerëz që nuk respektojnë këto vendime duke thyer rregullat e distancimit social.

Burimi: newyorkpost Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania