JOQ Albania
Home

Në shtrat me Kylie Jenner? Ish-futbollisti i Barcelonës poston gabimisht foton intime
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/05/2020 13:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një fotografi e postuar gabimisht nga shtrati i ish-futbollistit të Barcelonës ka sjellë reagime të shumta në mbarë rrjetin.

Jonathan dos Santos publikoi një foto intime me një femër, të cilën ndonëse e fshiu menjëherë, arriti të bëhej virale.

Ajo çka tërhoqi vëmendjen ishte fakti se nisur nga ngjashmëria, u aludua se vajza në shtrat me Jonathan dos Santos ishte miliarderia Kylie Jenner.

Megjithatë, gjithçka mbeti në kuadrin e aludimeve, pasi më vonë u vërtetua shumë shpejt se vajza në fjalë ishte një modele e quajtur ,Amanda Trivizas dhe jo Kelye.