JOQ Albania
Home

Koronavirusi e izolon në shtëpi, gazetarja seksi e Serisë A e bën punën nga shtëpia
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 18/03/2020 18:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Koronavirusi ka izoluar në shtëpi ç'do shtetas italian. Një prej tyre është edhe Dileta Leota, gazetarja seksi sportive, e cila kohët e fundit ka fituar shumë popullaritet në rrjetet sociale.

Dileta është mbyllur në shtëpi, teksa ka postuar në Instagram foto duke punuar nga shtëpia.

Fillimisht gazetarja seksi ka postuar një foto teksa punon, e veshur me pantallona të shkurtra, ashtu siç mund të rrihet më rehat në kushte shtëpie.

Më pas, ajo ka postuar dhe foto duke u bërë gati për të ngrënë, në këtë mënyrë duke i mbajtur të informuar fansat e shumtë të saj me përditshmërinë në kohën e koronavirusit.