JOQ Albania
Home

E rrallë/ E krahasojnë me njëbrirëshin, ky qen ka një vesh në mes të kokës
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 17/03/2020 19:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ky qen i adhurueshëm është krahasuar me një njëbrirësh pasi ajo ka vetëm një vesh në mes të kokës.

Rae, e rracës golden retriever po fiton zemrat e përdoruesve të mediave sociale në të gjithë botën për shkak të atributit të saj unik.

Me sa duket ajo mbeti me njërin vesh pas një dëmtimi aksidental gjatë lindjes dhe ndërsa është rritur veshi i saj ka emigruar 'në majë të kokës'.

Rae u bë pjesë e Instagram muajin e kaluar, por ajo tashmë ka mbledhur më shumë se 12.500 ndjekës.

STAAHHHHPPP

10.5k Likes, 625 Comments – Rae the Golden Retriever (@goldenunicornrae) on Instagram: "STAAHHHHPPP"

Burimi: Unilad | Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania