JOQ Albania
Home

“Po ik q*u dhe ti”, Fabregas del në ballkon dhe bërtet si i çmendur
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 17/03/2020 15:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ashtu si shumë njerëz në mbarë botën, edhe shumë futbollistë janë të detyruar të vetëkarantinohen, në mënyrë që të shmangin kontaktin me të tjerët dhe të mos jenë në rrezik nga koronavirusi.

Një nga lojtarët e izoluar në shtëpi është edhe mesfushori i Monacos, Cesk Fabregas.

Ky i fundit nëpërmjet një video në profilin e tij zyrtar, tregon një moment kur ai del në ballkonin e shtëpisë së tij dhe përshëndet fqinjët e tij.

Ajo që tërheq vëmendjen e të gjithëve është fakti se ai bërtet me një zë të lartë, ndërsa një komshi i kthehet: "Ik q*u!" Ndërkaq, Fabregas i përgjigjet: "Po ik q*u dhe ti".

Si duket, një video e inskenuar nga vetë Fabregas që po bën xhiron e rrjetit...