JOQ Albania
Home

Shqiptari sheh me sy episodin e pazakontë/ X6 i bëhet copash para ndërtesës së BMW
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 08/03/2020 19:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një shqiptar që jeton në Gjermani ka shkruar pranë redaksisë së JOQ Albania dhe tregon se ka parë me sytë e tij një episdod të pazakontë.

Ai tregon se ka parë se si është bërë copash një makinë X6 para ndërtesës së ‘BMW’.

Po ashtu ai ka nisur edhe disa foto, ku shikohet se makina është dëmtuar rëndë. Këtë gjë ai e ka cilësuar si një paradoks.

Më poshtë po sjellim edhe fotot. Shqiptari nuk ka raportuar nëse ka të lënduar për njerëz.

Gjithashtu ai ka bërë me dije dhe se cili ka qenë shkaku i këtij aksidenti.

Mesazhi i tij:

Nje x6 mbv e aksidentuar para bmv. nje paradox. erdha te bmv ne munchen dhe para bmw ishte aksidentuar kjo dhe mu duk paradokse.