JOQ Albania
Home

S’e dinte që kishte kamera, i riu filmohet duke vjedhur: Fëlliqi veten për tuta 5 mijë lekëshe
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 06/03/2020 19:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një qytetar ka shkruar pranë redaksisë së JOQ Albania dhe ka treguar se çfarë ka ndodhur në tregun e Lezhës.

Qytetari ka nisur një video ku shikohet një djalë i ri dhe një person tjetër që vjedhin.

I riu shikon e kthen kokën për të parë nëse kishte njeri që po e vështronte dhe më pas merr tutat.

Qytetari që ka nisur videon shkruan:

Ja cfare ndodh ne pazarin e Lezhes. Per te ardhur turp se e felliqen veten per tuta 500 lekeshe.

Si duket i riu që ka marrë tutat nuk e ka ditur që i gjithë veprimi që ai ka bërë është filmuar. Më poshtë po sjellim videon dhe mund të thuhet se veprimi që ka bërë i riu vetëm një veprim prej një qytetari nuk është.