JOQ Albania
Home

Foto që tregojnë se Veliaj punon për fasadë, këndët e lojërave gjithë ujë e baltë
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 04/03/2020 20:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj e ka thënë shumë herë se kryeqyteti i shqiptarëve do të bëhet si Viena. Madje Veliaj ka thënë po ashtu shumë herë se transformi ka nisur të dallohet.

Gjatë ditës së sotme një qytetar ka shkruar pranë redakisë së JOQ Albania dhe ka treguar një rast që fakton se Veliaj punon sa për fasadë.

Ky qytetar ka nisur disa foto ku shikohet se një kënd lojërash afër zonës ku ndodhet stadiumi "Selman Stërmasi" dhe një tjetër te zona e Komunës së Parisit, që janë mbushur gjithë ujë.

Mesazhi i tij:

Sot te stadiumi Selman Stermasi. E ka bere lali Eri.

Si shikohet në foto ka ujë dhe baltë. Këto foto që kanë ardhur në redakisë e JOQ Albania tregon se Veliaj punon sa për fasada dhe jo për fëmijët e atyre që jetojnë në Tiranë.