JOQ Albania
Home

Makina përplas të miturin në Tiranë dhe largohet, i riu mbetet i shtrirë në asfalt
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 18/02/2020 18:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë.

Mësohet se një automjet ka përplasur një minoren në zonën e Institutit dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Siç shihet dhe në videon e mbërritur në redaksinë e JOQ Albania nga një dëshmitar, i mituri ka mbetur i shtrirë në asfalt dhe i gjakosur.

Disa qytetarë i janë afruar të miturit për t'i dhë

Dëshmitari u shpreh se ambulanca është vonuar rreth 30 minuta, ndërsa policia ka ardhur 15 minuta pas ngjarjes.

I mituri është transportuar në spital për ndihmë mjekësore, ndërkohë nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Mesazhi i plotë:

Pershendetje JOQ ka ndodh nje aksident ne Institut, i plagosuri ka ndejt rreth 30 min pertoke e me pas erdhi e mori ambulanca. Nje makine e perplasi djalin i cili ishte minoren, rreth 14-15 vjec dhe u largua nga vendi i ngjarjes. Policia ka ardh 15-20 pas aksidentit."