JOQ Albania
Home

Skandalizohet qytetari, fletushkat erotike fluturojnë rrugëve të Tiranës
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 18/02/2020 13:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një rast i pazakontë ka mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA.

Një qytetar nga Tirana ka mbetur i habitur nga ajo që ka parë mbi xhamin e makinës, të cilën e kishte lënë parkuar. Ai ka vënë re disa fletushka që reklamonin disa striptiste të një clubi striptizmi në Tiranë.

Qytetari është shokuar sesi është e mundur që këto fletushka shpërndahen në të tillë mënyrë.

Ai shqetësohet pasi në këtë orar, në atë zonë të Tiranës kalojnë fëmijë që shkojnë për në shkollë dhe nuk është e pranueshme që ata të shohin të tilla pamje.

Siç shihet edhe nga fotot fletushkat përmbajnë pamje që jo çdokush që mund të kalojë në rrugë mund t'i shikojë.

Qytetari shkruan:

Pershendetje joq sot jemi zgjuar neper rruget e tr me keto pamje skandaloze, si mund te ndodh kjo? Si mundet te shperndahen keto foto neper rruge e neper makina kur atje kalojne femijet qe ikin ne shkolle? Kush mban pergjgjsi? Kush mer masa?"