JOQ Albania
Home

Shën Valentini i çmendur i Dan Bilzerian mes modeleve gjysmë të zhveshura
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 18/02/2020 10:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

E shohim përherë rrethuar me femra të bukura. Shën Valentini i Dan Bilzerian ka qenë “ëndrra” e realizuar e shumë meshkujve.

Ai ka organizuar një festë me DJ muzikë, pije, vajza të zhveshura dhe të ftuar. Vajzat e tij shfaqen të në të brendshme seksi dhe nuk mungon as ai vetë në mesin e tyre.

Kujtojmë se Dan Bilzerian është një aktor armeniano-amerikan, një personalitet i mediave sociale dhe një kumarxhi i apasionuar.

Sot numëron edhe një sërë biznesesh të suksesshme të cilave iu bën reklamë përmes vajzave që ka përherë pranë vetes.