JOQ Albania
Home

Pjesë e grupit të strukturuar kriminal, kapet kurbinasi i dënuar me katër vjet burg
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 18/02/2020 9:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një 27-vjeçar, i shpallur në kërkim prej dy vitesh, është arrestuar nga policia.

Mëngjesin e sotëm, policia bën me dije se ka arrestuar shtetasin Bajram Hidri, banues në Vinjollë, Kurbin.

Ai i shte i dënuar me 4 vite burg nga Gjykata e Krimeve të Rënda Tiranë.

Hidri ishte shpallur në kërkim që prej qershorit të 2008-ës

Mbi të rëndojnë veprat penale “Kultivimi i narkotikëve”, Kryerja e veprave penale nga organizatë kriminale” dhe “Grup i strukturuar kriminal”.