Nëna ndan fotot qesharake të të birit, e dini si përfundoi me këto “mustaqe”?

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 17.02.2020, 12:28

Një fëmijë i moshës 5-muajshe ka përfunduar me një pamje si të Homer Simpson, pasi e ëma i dha gji, por harroi të fshinte më parë nxirësin e lëkurës, që kishte përdorur në këtë pjesë të trupit. Të premten e 14 shkurtit, 20-vjeçarja Keziah Jozefiak, nga Derby, ishte lyer me një spraj ngjyrues për trupin, teksa kishte shkuar për të marrë rreze bashkë me partnerin e saj, 21-vjeçarin James Smith.

Fake Tan Baby

Megjithatë, siç mund ta dinë shumë prindër të rinj, foshnjat nuk interesohen shumë se sa romantik mund të jetë Shën Valentini juaj, apo planet që keni bërë për këtë ditë. Kështu, planet e vajzës gati u shkatërruan kur foshnjen e saj, Raf, e mori uria.

Fake Tan

Keziah vijon ta ushqejë të voglin e saj me gji, ndaj ajo, pa e menduar dy herë, e vuri atë në gjoks për ta qetësuar. Por, siç mund ta imagjinojnë femrat që përdorin këtë lloj kremi nxirës, përpara se ai të thahet në lëkurë, duhet të kalojë pak kohë dhe trupi i femrës nuk duhet të jetë në kontakt me veshjet, pasi ato bëhen pis.

Fake Tan

Fatkeqësisht, ngjyruesi preku lëkurën e foshnjës dhe i shkaktoi atij krijimin e një palë mustaqeve shumë argëtuese. E ëma tregon se kur e pa për herë të parë të voglin, nisi të qeshte dhe ky detaj e bëri edhe më romantik festën me të shoqin.

Fake Tan

***

Burimi: Unilad| Përshtati dhe Përktheu: JOQ ALBANIA

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit