JOQ Albania
Home

Viçi lind për Shën Valentinin me një shenjë perfekte zemre në kokë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 16/02/2020 10:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një viç i adhurueshëm ka lindur ditën e Shën Valentinit, ndërsa në kokën e tij ka pasur si të pikturuar me dorë, formën e zemrës. Ngjarja ka ndodhur në një fermë në veri të Irlandës.

Heart cow

Kafsha e vogël erdhi në jetë gjatë një stuhie të madhe, ndërsa në lidjen e tij asistuan edhe fëmijët e fermerit. Me ta viçi është fotografuar disa herë nga momenti që ka ardhur në jetë.

Heart cow

Viçi i adhurueshëm ka një gëzof ngjyrë kaf, sy të mëdhenj kaf dhe qerpikë për të cilat shumica e vajzave do të ishte xheloze. Ai është me të vërtetë i adhurueshëm.

Cow Born On Valentine's Day With Perfect Heart-Shaped Patch On Its Head

***

Burimi: Unilad| Përshtati dhe Përktheu: JOQ ALBANIA