JOQ Albania
Home

Dhuratë për Shën Valentinin, Pornhub Premium bëhet falas
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14/02/2020 13:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dita e Shën Valentinit mund t'ju gjejë në gjendje të ndryshme shpirtërore dhe sentimentale. Gjithsesi, pavarësisht se është festa e të dashuruarve, të gjithë e festojnë në mënyrat e tyre.

Ju mund të jeni një tip i qetë, shumë i dashuruar, që mezi prisni darkën për të festuar në mënyrë romantike me personin e zemrës. E këtu nuk ka asnjë gjë të keqe.

Pornhub Is Offering Free Access To Its Premium Service For Valentine's Day

Por mund të jeni edhe një person mjaft “aktiv” apo i vetmuar, i cili sërish mezi pret të vijë darka për t'u vetëkënaqur. E për këtë ju vjen në ndihmë më së miri oferta që ka bërë sëfundmi Pornhub Premium.

Sajti po nderon të gjithë klientët besnikë, duke udhëtuar akses falas në shërbimin high definiton, në kuadër të ditës së Shën Valentinit, duke shpërblyer kështu miliona vizitorë që ka në të gjithë botën.

Happy Valentine's Day. Credit: Pornhub

Njerëzit mund të shijojnë “programacionin” që ofron Pornhub pa u dashur të paguajnë me karta krediti për të aksesuar. Vitin e shkuar plotë 3 milionë llogari u hapën dhe përfituan nga kjo ofertë.

Corey Price, zëvendës President i Pornhub tha:

Jemi gati për t'u kthyer vizitorëve tanë humorin. Është diçka që e bëjmë për 120 milion vizitorët e përditshëm të sajtit tonë. Çfarë ua ngre më shumë njerëzve humorin sesa Pornhub? Kjo është arsyeja pse po e bëjmë falas Pornhum Premium për të gjithë ata që do të aksesojnë gjatë fundjavës. Kudo që të jeni duke e kaluar fundjavën, vetëm apo i shoqëruar, po sigurohemi që t'ju kënaqim këtë Shën Valentin”.

The perfect present? Credit: Pornhub

***

Burimi: LadBible|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania