JOQ Albania
Home

Shpërthen bombola e gazit në Bulqizë, tre të vdekur dhe një i plagosur rëndë
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 14/02/2020 12:01

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shpërthen një bombël gazi në Bulqizë.

Si pasojë kanë vdekur tre persona dhe një tjetër ka mbetur i plagosur rëndë.

Ende nuk dihen emrat e viktimave dhe shkaqet e shpxërthimit. Një helikopter është nisur drejt vendngjarjes.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ostren të Madh.