JOQ Albania
Home

Nëna e rrah vajzën në Prizren, ajo dërgohet në strehimore
Shkruar nga: E Jashari | Publikuar më: 14/02/2020 9:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Policia e Kosovës njofton se një femër ka raportuat se është sulumar nga nëna e saj, mbrëmë në Prizren.

Si pasojë e sulmit, ajo ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Në bazë të të dhënave, viktima është dërguar në strehimore, transmeton JOQ Kosova.

“Prizren, 13.02.2020-21:10. Viktima femër kosovare raporton se pas një mosmarrëveshje është sulmuar nga e dyshuara femër kosovare (nëna e saj) dhe e njëjta ka pësuar lëndime trupore. Viktima është dërguar në strehimore ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim 24-orësh.