JOQ Albania
Home

Striptistja theu nofullën pasi ra nga 4 metra lartësi, pronari i klubit: S’i kërkoi njeri të hipte në tub
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 12/02/2020 11:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Klubi ku striptistja u rrëzua keq nga tubi i kërcimit, nuk ka mbajtur asnjë përgjegjësi në lidhje me këtë ngjarje. Zëdhënësi i klubit të natës është shprehur se kërcimtarja është vetë përgjegjëse për atë që i ndodhi.

Kërcimtarja ekzotike Genea Sky u rrëzua nga një lartësi prej 4 metrash e gjysmë teksa po performonte në klubin për të rritur XTC Cabaret në Texas. Ngjarja ndodhi dotën e shtunë, më 8 shkurt.

Pole dancer breaks into twerk after falling from pole

Vajza përplasi fort kokën në tokë, por pa e kuptuar atë që i kishte ndodhur, vijoi të kërcente dhe të performonte twerk. Genea, si pasojë e rënies nga lartësia e madhe, përdrodhi një kycc, theu nofullën si dhe iu shaktërruan disa dhëmbë, ndërsa XTC Cabaret nuk po mban asnjë përgjegjësi për këtë ngjarje.

Eric Langan, i cili është pronar i klubit, është shprehur për TMZ se argëtueset, pra kërcimtaret, e zgjedhin vetë rutinën e tyre, duke nënkuptuar se askush nuk i kërkoi Geneas të ngjitej aq lartë dhe të bënte atë që bëri. Ai shtoi se kompania e tij nuk ka asnjë kontroll në lidhje me ushtrimet e kërcimit apo formën e tyre.

Risultato immagini per Genea Sky falling

Më tej ai ka deklaruar se kompania e tij nuk ka asnjë plan të heqë nga XTC Cabaret tubat e gjatë ku performojnë kërcimtaret, edhe pse mund të ndihmojë ndopak financiarisht balerinën Genea, për atë që i ndodhi.

***

Burimi: Unilad |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania