JOQ Albania
Home

Video që po bën xhiron e rrjetit, balerina bie keq nga tubi i kërcimit
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 11/02/2020 14:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur brenda një lokali nate në Dallas, Teksas. Një striptiste ka rënë nga tubi, teksa po dhuronte spektakël në skenë.

Ajo ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme duke thyer nofullën, dhëmbët dhe lënduar shpinën. Por, pavarësisht të gjithave ajo u ngrit dhe vazhdoi vallëzimin, sikur të mos i kishte ndodhur asgjë e keqe.

Ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë brenda lokalit, ku shihet Genea Sky duke u rrëzuar.

***

Burimi: NYPost|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania