Reperi i njohur filmohet duke mbajtur në duar 50 mijë dollarë cash në një klub nate

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 02.02.2020, 13:07

Ai është mjaft i njohur për këngët dhe muzikën e veçantë që bën. Post Malone është pa dyshim një yll, por sëfundmi nuk është kursyer dhe ka dashur të tregojë mirëqenien në të cilën po jeton. Ai është filmuar teksa del nga një klub nate në Miami duke mbajtur në duar një shumë të madhe kartmonedhash.

Reperi bëri një vizitë të shkurtër në 11Miami, në super-klubin 24 orarësh të qytetit gjigant dhe tërhoqi vëmendjen e klientëve. Ai kaloi në mes të turmës ndërsa në duar mbante kuti të mbushura me para.

Post Malone Hands Out $50,000 In Cash At Miami Club

Kutitë, siç u tha, ishin të gjitha të mbushura me kartmonedha disa dollarëshë, të cilat bënin një total prej 50 mijë dollatësh. Gjithë parakalimi i tij u filmua nga të pranishmit, ndërsa një video më e plotë u publikua në Instagramin e 11Miami, duke u parë kështu nga mbi 194 miëj ndjekësit.

Credit: Instagram/11Miami

Post Malone sapo kishte përfunduar së performuari në Virginia Key Beach Park, kur vnedosi të bënte një “xhiro” nga klubi i famshëm.

***

Burimi: LAdBible|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit