JOQ Albania
Home

Reperi i njohur filmohet duke mbajtur në duar 50 mijë dollarë cash në një klub nate
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 02/02/2020 13:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ai është mjaft i njohur për këngët dhe muzikën e veçantë që bën. Post Malone është pa dyshim një yll, por sëfundmi nuk është kursyer dhe ka dashur të tregojë mirëqenien në të cilën po jeton. Ai është filmuar teksa del nga një klub nate në Miami duke mbajtur në duar një shumë të madhe kartmonedhash.

Reperi bëri një vizitë të shkurtër në 11Miami, në super-klubin 24 orarësh të qytetit gjigant dhe tërhoqi vëmendjen e klientëve. Ai kaloi në mes të turmës ndërsa në duar mbante kuti të mbushura me para.

Post Malone Hands Out $50,000 In Cash At Miami Club

Kutitë, siç u tha, ishin të gjitha të mbushura me kartmonedha disa dollarëshë, të cilat bënin një total prej 50 mijë dollatësh. Gjithë parakalimi i tij u filmua nga të pranishmit, ndërsa një video më e plotë u publikua në Instagramin e 11Miami, duke u parë kështu nga mbi 194 miëj ndjekësit.

Credit: Instagram/11Miami

Post Malone sapo kishte përfunduar së performuari në Virginia Key Beach Park, kur vnedosi të bënte një “xhiro” nga klubi i famshëm.

***

Burimi: LAdBible|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania