Ekskluzive/E kishte të dashur para Mozzik, Loredana lidhet sërish me reperin e njohur libanez pas ndarjes

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 01.02.2020, 11:20

Ndarja e Loredanës nga Mozzik ka qenë një prej lajmeve më të klikuara dhe të diskutuara në showbizzin shqiptar. Gjithçka ndodhi shumë shpejt, fill pasi dyshja sollën në jetë vogëlushen e tyre, Hana, e cila tashmë është nën kujdesin e Loredanës.

Çifti i artistëve kanë hedhur kunja në distancë ndaj njëri-tjetrit, ndërsa Loredana, në një intervistë të fundit, ka treguar se vijon të respektojë babanë e të bijës dhe se ai është një njeri i rëndësishëm në jetën e saj. Mirëpo, të shumta janë edhe thashethemet që janë përhapur në lidhje me një marrëdhënie të mundshme të reperes me artistë të tjerë.

Deri më tani nuk është konfirmuar asnjë prej këtyre zërave, por burime për JOQ Albania bëjnë me dije se Lori është hedhur në krahët e reperit KMN Zuna. Deri më tani JOQ mëson se dyshja kanë qenë bashkë para se reperja të martohej me Mozzik.

Pasi i dhanë fund martesës së tyre, duket se reperja që jeton në Gjermani i është rikthyer dashurisë së vjetër. Pa dashje, vetë reperët e kanë treguar marrëdhënien e tyre përmes detajeve që u kanë shpëtuar në rrjetet sociale.

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit