JOQ Albania
Home

Këngëtarja shqiptare e thotë pa turp: Blej pa problem rroba e këpucë të përdorura
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 29/01/2020 10:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Jemi mësuar që pjesa më e madhe e artistëve të Shqipërisë dhe të Kosovës të mburren me pasuritë e tyre që nuk dihet se nga i kanë bërë. Madje, ka nga ata që nuk ndalen duke publikuar veshjet e shtrenjta herë pas here në rrjetet sociale.

Mirëpo, siç duket, jo të gjithë kanë të njëjtin standard. E tillë është edhe Flaka Krelani. Ajo u tregua shumë e sinqertë duke thënë se del për kafe edhe me më pak se 10 euro në xhep.

E pranishme në “Ftesë në 5”, e pyetur nga Bieta nëse blen rroba të dorës së dytë, Flaka pranoi se ka blerë dhe do të vazhdojë të blejë te rrobat e përdorura sa herë që i pëlqen një veshje.

Flaka tha:

Ka ndodh qe kam blere xhupa te dores se dyte. Kur isha ne Gjermani ne nje qender tregtare kishte rroba, çizme, xhupa, xhaketa dhe i kam blerë pa pikë problemi. Kushtonin 40-5- euro. Nuk e kam pas ndonjëherë problem që të vishem patjetër firma”.

Image