JOQ Albania
Home

Ajo i kërkoi ndarjen, i dashuri i kafshon hundën dhe ia hedh në tualet
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14/01/2020 10:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

24-vjeçarja kanadeze Allyson Danylko, nga Toronto, tregoi sulmin e pësuar nga i dashuri i saj, 30-vjeçari Nick Grewal, i cili humbi toruan teksa ajo i komunikoi vendimin për tu ndarë. Nick nuk e pranonte faktin që historia e tyre të përfundonte, kështu që pas debateve më 1 janar, u bë agresiv.

Fillimisht e përplasi përtokë dhe e tërhoqi deri në banjë deri kur u hodh sipër saj dhe e kafshoi në hundë duke i këputur majën e saj, të cilën më tej e pështyu në tualet.

Duket se mes tyre kriza kishte kohë që zgjaste, kështu që e reja vendosi që ti jepte fund lidhjes. Sipas mediave vendase vajza duhet të nisej në 7 janar për në Kosta Rika si vullnetare, kështu që vendosi që të kthente kapitull.

E larë në gjak vetëm pas dy orësh, e reja kuptoi se i mungonte një copë nga hunda. E reja ka nisur një fushatë online për mbledhje fondesh në mënyrë që t'i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale për të rindërtuar hundën.

***

Burimi: FunPage|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania