JOQ Albania
Home

72- vjeçari shqiptar ndërroi jetë teksa bënte s*ks, flet e reja që ishte me të: Në një moment ra në dysheme
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 14/01/2020 1:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ndodhi në qytetin e Gjilanit në Kosovë. Kujtojmë këtu se 72- vjeçar u gjet i vdekur në një dhomë e hoteli.

Fillimisht u tha se ai në këtë motel nën shoqërinë e një femre. Por mediat kosovare kanë shkruar se është e vërtetë që i moshuari ishte në dhomë me një femër.

Madje e reja ka dhënë dhe një interviste. Për gazetën ‘ekspress’ ajo ka thënë:

Kemi qenë duke kryer marrëdhënie seksuale në dhomën e hotelit. Por ai në një moment ka ra në dysheme. Unë kur e kam pa ashtu, jam frikësua edhe kam ikë. Aty kemi shku dytë me vullnet.‘‘

Po ashtu ajo ka treguar se gjatë kohës që ka qenë me të moshuarin, ai nik kishte pirë ndonjë medikamet.

Më tej ajo ka thënë:

Jo, sa unë kam qenë aty, nuk e kam pas nëse ka pirë ndonjë medikament mjekësor ose diçka tjetër.‘’

Foto ilutruese