JOQ Albania
Home

E ndarë nga Mozzik, Loredana habit: Këtë njeri e dua më së shumti në botë
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 14/01/2020 0:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarët Loredana dhe Mozzik janë përfolur shumë që pas ndarjes së tyre. Ata kanë edhe një vajzë së bashku, Hanën.

Së fundmi ka qenë Loredana ajo ka habitur me deklaratën e saj. Ajo ka thënë se vajza e saj Hana duket si Mozziku.

Loredana është shprehur kështu:

Vajza ime duket si Mozzi, vajzën e dua më së shumti në botë, kështu dhë këtë njeri e dua më së shumti në botë.’’

Loredana ka pasur goxha sukses këto kohë në fushën e muzikës. Edhe Mozzik ka thënë më parë se Loredana është e vetmja me të cilën, ai ka pasur lidhje serioze dhe se ajo është nëna e vajzës së tij.

Të dy këngëtarët janë të njohur edhe për bashkëpunimet e tyre. Por se përse i dhanë fund marrëdhënies së tyre, ata se kanë thënë të paktën hapur fare.