JOQ Albania
Home

Vajza merr xhupin e ikën pa pikë problemi: Dhe thonë që skifterat janë vetëm meshkujt
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 13/01/2020 22:17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një video me pamje shqetësuese ka mbërritur pranë redakisë së JOQ Albania. Në këtë video shikohet se një vajzë merr një xhup dhe largohet pa problem.

Personi që ka nisur videon pranë redaksisë së JOQ Albania tregon se kjo video është kapur nga kamerat e sigurisë së dyqanit në datë 10 në orën 8 të darkës.

Po ashutu ai thotë se nuk duhet thënë se skifterat janë vetëm meshkujt, por edhe femrat shqiptare janë kthyer në të tilla ditët e fundit.

Si shikohet vajza merr veshjen dhe ikën pa të keq fare. Në mesazhin e tij, ai bën me dije dhe se vajza e ka vjedhur xhupin nga një dyqan me veshje në Laprakë.

Mesazhi i tij:

Dhe thon qe skifterat jan vtm meshkuj ja Femrat shqiptare te diteve te sotme anonim ju lutem. Me dt 10 ora 20:00. Laprak.’’

Si përfundim duhet thënë se të tilla pamje janë shqetësuese sepse vetëm një sjellje qytetarie nuk e tregojnë.