JOQ Albania
Home

Vendi ende në ‘ethe’ nga paslëkundjet e tërmetit, Sokol Balla fotografohet për qejf me dy femra në Abu Dhabi
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 02/12/2019 18:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

51 jetë u shuan nga tërmeti i fuqishëm me magnitudë 6.3, që shkundi Shqipërinë dhe la pasoja tragjike.

Të gjithë vuajtëm nga paniku dhe ankthi, mirëpo ekspertët theksojnë se paslëkundjet janë më se normale dhe nuk ka asgjë për tu shqetësuar.

Gjithsesi, kemi dy lloje njerëzish: ata që ende vijojnë të informohen me aktualitetin, pra atë çfarë po ndodh, por ka edhe njerëz që 'arratisen' nga vendi për të bërë një palë pushime të qeta.

Kështu ka vepruar gazetari Sokol Balla, i cili ndodhet në Abu Dabi duke bërë jetë e po shijon pushimet në maksimum.

Madje, ka postuar foto në rrjetin social 'Instagram', ku shihet në krah të dy femrave seksi.

Ai ishte në Grand Prix, pëër të parë live një garë Formula 1.

Balla duket më i lumtur se kurrë, ku me luksin e tij bën karshilllik ndaj mijëra familjeve që kanë mbetur pa shtëpi.

View this post on Instagram

On the Pit Lane.

A post shared by Sokol Balla (@sokolballaofficial) on

View this post on Instagram

Dream of every man #ferrari

A post shared by Sokol Balla (@sokolballaofficial) on