JOQ Albania
Home

Kush është këngëtari shqiptar që ka shpenzuar 300 mijë euro për një veturë?
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 25/11/2019 10:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ramadan Krasniqi është një prej këngëtarëve më të njohur dhe të respektuar të muzikës popullore qytetare në Kosovë. Ai është një njeri serioz që vlerëson muzikën e mirë dhe i ka qëndruar larg komercializimit.

Sëfundmi Dani ka qenë i ftuar në emisionin e Luanan Vjollcës, ku ka treguar disa detaje interesante nga jeta e tij. Veçse ka folur për pasionin e tij të madh, muzikën, ka treguar edhe një anë tjetër që deri më tani shumë pak persona e njihnin.

Ai ka rrëfyer se se përveç djalit të tij që çdo i ka qejf makinat luksoze, edhe ai i pëlqen ato. Dani ka zbuluar në emision se së fundmi i ka blerë djalit te tij nje Ferrari, që sigurisht ka një çmim marramendës.

Teksa është pyetur për çmimin e Ferrarit, Dani ka zbuluar se ka kushtuar jo më pak se 300 mijë euro.