JOQ Albania
Home

Zbulohet kush është i dashuri biznesmen i Genta Ismailit
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 18/11/2019 8:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Më në fund është mësuar arsyeja e udhëtimeve të shpeshta në Turqi të Genta Ismajlit. Këngëtarja jo vetëm po punon atje për një projekt të ri muzikor, por edhe sepse partneri i saj është pikërisht nga Turqia.

“Prive.al” ka mësuar se ai quhet Husen dhe është biznesmen. Husen jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij.

Lidhja e tyre fillimisht u mësua kur në media qarkulloi një video teksa çifti shfaqeshin duke u puthur.

Ndërsa së fundmi ata bënë daljen e parë publike gjatë një mbrëmjeje.