JOQ Albania
Home

Flet vajza që dilte zbuluar në ekran: Rroga ishte copë-copë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 17/11/2019 9:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Enki Braçaj, ish-moderatore e Zjarr Tv, ka qenë e ftuar në Pop Culture.

Enki ka qenë një ndër vajzat që thyen tabutë ne ekranin shqiptar pas paraqitjes në edicionin e lajmeve me dekolte të theksuar. Në një intervistë me Kilda Hysenbegasin ajo ka rrëfyer gjithë eksperiencën e saj si dhe çfarë dëshiron të bëjë në të ardhmen.

Enki është pyetur nëse rroga e justifikonte pjesën e të zhveshurit në ekran dhe ajo ka thënë, duke qeshur:

Rroga nuk e justifikonte, nuk e di si janë tani, por dikur kanë qenë copë copë.”

Sërish është ngacmuar nga Kilda, e cila e ka pyetur Enkin për rrogat e kameramanëve që xhironin edicionin informativ dhe ajo plot humor ka thënë:

Kameramanët kishin rrogë më të ulët se përfitonin kënaqësi.”