JOQ Albania
Home

U nda nga burri, zbulohet kush është ish-deputeti për të cilin po lë kokën Rudina Dembacaj
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 16/11/2019 11:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Vetëm disa ditë më parë, Rudina Dembacaj pranoi ndarjen nga bashkëshorti. Ajo tha se ndaj Alex ka nisur procesi i divorcit prej muajit qershor të këtij viti.

Por përveç thashethemeve për ndarjen, në media u përfol fillimisht se dikush tjetër i ka vjedhur zemrën Rudinës. Sot “Prive.al” rikujton se Rudina ka përmendur emrin e tij në inagurimin e bar-it të saj.

Ajo ka thënë:

Si fillim dua të falenderoj Markun që besoi tek unë.”

Këto fjalë duket se i drejtohen ish-deputetit Mark Frroku. Ende nuk dimë sesa i vërtetë është ky lajm e megjithatë, deri sa të reagojë vetë Rudina, ende nuk mund ta marrim për të mirqenë.

Por burime për JOQ ALBANIA, knaë konfirmuar se aktorja është në një lidhje me ish-deputetin prej disa kohësh dhe kjo ka qenë edhe arsyeja e divorcit të saj.

Ish-deputeti Frroku është baba i dy fëmijëve për të cilët kujdeset i vetëm, pasi vitin e kaluar bashkëshortja e tij ndërroi jetë si pasojë e një sëmundjeje të rëndë në moshën 35-vjeçare.