JOQ Albania
Home

“Në mëngjes është mirë të bësh seks oj motër, pastaj të pish kafe”
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 16/11/2019 8:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Meri është një prej astrologeve më të njohura e përfolura në vend. Atë thuajse gjithmonë e gjejmë duke folur në lidhje me shenjat, yjet, parashikimin, horoskopin e asnjëherë në lodhje me jetën personale.

E ftuar në T7, Meri u ndal tek shenjat e horoskopit duke krahasuar ato me njëra-tjetrën. Shembull konkret mori luanin dhe akrepin, shenjë të cilës i përket edhe vet ajo.

Zonja Meri tha se akrepit i bënë shumë përshtypje edhe dukja apo pamja e jashtme duke u shprehur se “nëse një luan do ta shihte një lypës në rrugë, do ti ndihmonte dhe do t’ia jepte disa të holla, akrepi do t’i thoshte vishu më bukur, ose të bëjmë biznes apo seks në fund të fundit…"

Zonja Meri duke qëndruar edhe më tutje tek akrepi duke qeshur tha se “kështu që kur më pyete se çfarë bën në mëngjes, do të thosha në mëngjes është mirë të bësh seks oj motër, pastaj të pish kafe”.