JOQ Albania
Home

Donzhuani Ngjela tregon si ngacmoi stjuardesën: Me ty do ishte shumë e bukur rruga drejt vdekjes
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14/11/2019 10:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ai mund të cilësohet si një beqar dhe donzhuan i përjetshëm. është avokti kontradiktor që më shumë se avokat, njerëzit e njohin si politikan dhe feminist.

I ftuar në Soiree, Spartak Ngjela ka pohuar se kur bëhet fjalë për femra, ai nuk do t'i drejtohej, afrohej apo ngacmonte kurrë një femër që nuk është e bukur fizikisht.

ngjela2

Ai deklaroi:

Moj zonjë pa bukuri fizike unë nuk afrohem. Afrohem por nuk kam afekt, miq i kam të gjithë por nuk kam afekt”.

Sakaq, Ngjela rrëfeu edhe komplimentin më të bukur që i ka bërë një stjuardese në avion.

Avokati kujton:

S'mbaj mend të kisha ndonjë vështrim me të, por këtë ma bëri, po ishte shumë e mirë. Në këto momente filloi…. se mbase na dëgjon ajo se unë nuk e njoh por me këtë mund të vij ta njoh. Pasi u sistemuam kaluan 20 minuta dhe filloi një turbulencë e tmerrshme. Mbaroi dhe do ngriheshim që do kalonim e ajo po më jepte valixhen. I thashë, dëgjo, kur filloi turbulenca e varrit, desh erdha te ty. -Pse tha? Do ishte shumë e bukur rruga drejt vdekjes. Uau tha ajo”.

spartak ngjela