JOQ Albania
Home

Kejsi flet për herë të parë haptazi për tradhtinë e Stresit, paralajmëron divorcin
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 09/11/2019 10:36

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Stresi dhe Keisi janë dy nga personazhet më të përfolur në mediat rozë kohët e fundit për shkak të ndarjes.

Lidhja e tyre u përfol shumë në media që në fillimet e saj dhe në rrugëtimin e gjatë të viteve të fundit.

Në një intervistë të fundit, ai la të nënkuptohej se do të ribashkohej me të dashurën e tij.

Por pak ditë më parë u bë publike një foto ku reperi puthte në faqe një vajzë.

Kjo situatë duket se e ka prekur Keisin, e cila së fundmi ka reaguar nëpërmjet një deklarate në Instastory.

Në një reagim në Instagram, ajo ka shpërthyer duke rrëfyer se është lodhur nga kjo histori dhe se do t'i japë gjithçkaje fund kur të firmosë divorcin.

Ajo ka shkruar:

Nuk e kam menduar asnjëherë se shprehja: “Të tradhtosh një femër të mirë është si të zgjedhësh plehërat para thesarit” do aplikohej mbi mua. Por jeta të jep atë që nuk e pret. Nuk ka rëndësi se sa përpiqem unë që t’i hedh gjërat mbrapa krahëve pa bërë zhurmë, ato gjithmonë do të më dalin para kështu që më në fund do them dhe unë diçka publikisht. Kjo shkon për të gjitha ato vajza që mburren se flenë me burra të martuar, zemër urime ti je një ku*ve. Por ajo çfarë dua të them që të paktën bëhuni të mira në profesionin tuaj dhe mbajeni atë të interesuar për pak më shumë kohë, sepse tani jeni bërë shumë për t’u numëruar. Të paktën prisni firmat.”