JOQ Albania
Home

Pamje të trishta/ Nëna e shoferit të Ndojës mezi mban këmbët pasi mori vesh lajmin e hidhur
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 07/11/2019 19:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mbrëmjen e sotme u dha lajmi i hidhur se shoferi i prokurorit Arjan Ndoja u nda nga jeta. I riu ndërroi jetë pas 6 ditëve agoni në Spitalin e Traumës.

Ditën që ndodhi atentati nëna e Andi Malokut rrëqethi me fjalët, pasi ajo tha se ai vranë djalin për 300 mijë lekë rrogë. Maloku mori dy plumba një në mushkëri dhe një shtyllën kurrizore.

Pamjet e nënës së tij pasi ka marrë vesh se ka humbur jetën në lule të rinisë të thyejnë zemrën. Ajo mezi sa ecën dhe e mban prej krahu një oficer.

Para se të punonte si shofer ishte shofer i prokurorit Ndoja , Maloku ka punuar si punonjës policie në komisariatin e Krujës. Kurse prokuri Ndoja mundi t’i shpëtonte atentatit.