JOQ Albania
Home

Rikthehet Champions League, ja sfidat që luhen sonte
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 05/11/2019 9:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Champions League rikthehet sot dhe nesër me ndeshjet e katërta të fazës së grupeve.

Në takimet që zhvillohet gjatë mbrëmjes së sotme, spika takimi mes Dortmundit dhe Interit.

Zikaltërit’ triumfuan në Milan ndeshjen e kaluar, ndërsa ekipi gjerman kërkon hakmarrjen sonte në ‘Sigal Iduna Park’.

Tjetër ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Chelseat dhe Ajaxit, ndërsa Barcelona pret Slavia Pragën.

Më poshtë të gjitha ndeshjet që zhvillohen gjatë ditës së sotme:

18:55 Barcelona-Slavia e Pragës
18:55 Zenit-Leipzig
21:00: Chelsea-Ajax
21:00 Dordmund-Inter
21:00 Liverpool-Genk
21:00 Lyon-Benfica
21:00 Napoli-Salzburg
21:00 Valencia-Lille