JOQ Albania
Home

Pasi u nda nga Mozzik, Loredana fotografohet në krahët e Ronaldos
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 04/11/2019 10:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Loredana është shpallur mbrëmjen e djeshme fituese e një çmimi në "MTV Europe Music Awards". Loredana fitoi çmimin "Performanca më e mirë zvicerane".

Teksa po shijonte shfaqjen reperja shqiptare është takuar me futbollistin Cristiano Ronaldo. Cristiano ka pranuar të bëjë një foto me Ronaldon dhe Loredana e ka publikuar foton e tyre në Instagram.

Reperja u shfaq në ceremoninë e ndarjes së çmimeve e veshur me të zeza me një look të veçantë. Siç duket, pas ndarjes nga Mozzik, i cili është edhe babai i vogëlushes së saj, Lori di më së miri si ta menaxhojë famën dhe punën e saj.