JOQ Albania
Home

Son i thyen këmbën kundërshtarit dhe më pas shpërthen në lot
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 03/11/2019 20:19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Sfida e sotme e Premier Leagues mes Evertonit dhe Tottenhamit, u mbyll në barazim 1-1, ndërsa gjatë ndeshjes ka ndodhur një episod që ka shkaktuar ankth te të gjithë.

Në minutën e 79-të Tottenham ngeli me 10 lojtarë.

Koreano-jugori, Son, doli me karton të kuq pas një ndërhyrje horror ndaj Andre Gomesit, cili theu këmbën.

Ky moment ka shkaktuar panik te gjithë të pranishit, ndërsa sulmuesi Son shpërtheu në lot pasi padëmtimin e mesfushorit të Evertonit.

Pamjet po bëjnë xhiron e internetit: