JOQ Albania
Home

“Perlë” e vërtetë, Zaniolo shënon gol fantastik ndaj Napolit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 02/11/2019 15:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Po luhet në këto momente ndeshja mes Romës dhe Napolit, e vlefshme për javën e 11-të të Serisë A.

Roma po udhëheq 1-0 me një gol fantastik të shënuar nga super talenti, Nikolo Zaniolo.

Pasi mori një pasim perfekt në hyrje të zonës, italiani goditi bukur duke e dërguar topin në rrjetë.

Padyshim një gol për vitrinë, i cili nisi të bëjë menjëherë xhiron e rrjetit: