JOQ Albania
Home

Me flokë të prera dhe mustaqe, nuk do e besoni si duket Mavraj me “look-un” e ri
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 31/10/2019 20:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mërgim Mavraj ka disa kohë që nuk duket në fushën e lojës. Sikur mos mjaftonte fakti që nuk po gjen një ekip stabël, ai po përballet edhe me dëmtimet e shumta.

Së fundmi, 33-vjeçari ka menduar të bëjë një ndryshim në "look-un" e tij.

Ai ka postuar një foto nga një sallon, ku duket me një një pamje totalisht të re dhe shumë ndryshe nga ajo që e kemi parë zakonisht.

Mavraj ka hequr mjekrën që e mbante prej kohësh, ndërsa ka lënë vetëm mustaqet. Edhe modeli i flokëve ka ndryshuar për Mavrajn.

Ja si duket kapiteni i kombëtares: