JOQ Albania
Home

Shtatë vite që bën filma me ‘pullë të kuqe’, flet 26-vjeçarja: Jam duke kërkuar një të dashur
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 31/10/2019 15:42

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Aktorja për filmat me përmbajtje për të rritur Natalia Starr ka treguar se po kërkon për një të dashur.

26-vjeçarja, e cila ka punuar në këtë industri qëkur ishte 19 vjeçe, e ka dhënë ‘lajmin’ gjatë një seance pyetjesh në Reddit.

Natalia-s iu bënë një numër i madh pyetjesh, por vetëm njërës që ishte shumë e thjeshtë dhe pa tendenca ajo iu përgjigj dhe tregoi edhe detajet për jetën dashurore.

Pyetja ishte , ‘Si po të shkon jeta?’

Dhe ajo u përgjigj:

Po ia kaloj mirë, jam në kërkim të një të dashuri.”

Ndërsa, kur e pyetën se me cilin nga personazhet e famshëm do donte të flinte, ajo u përgjigj:

Bradley Cooper, Thor do të shkoja me të gjithë ata.”

Sa i përket kandidatëve të interesuar, ajo u tha ndjekësve që t’i dërgonin një mesazh në Instadirect.

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania