JOQ Albania
Home

Duket si një femër super-seksi, por kush është mashkulli shqiptar i maskuar kështu?
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 31/10/2019 11:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kjo që shikoni në foton e mëposhtme, në fakt është një ky. Pra, është një mashkull i pikturuar profesionalisht si femër. Bëhet fjalë për një personazh mjaft të njohur mes VIP-ave shqiptarë.

Ai është make up artisti Arbër Bytyqi. Për të gjithë ata që nuk e kanë dëgjuar ndonjëherë këtë emër, na lejoni t'ju bëjmë me dije se Arbri është një grimier mjaft i talentuar. Në duart e tij kanë kaluar thuajse të gjithë VIP-at shqitparë.

Luana, Marina, Tuna, Nora Istrefi por edhe shumë femra të tjera janë mikeshat e ngushta e të mira të këtij artisti. Sëfundmi ai ka vendosur të pikturojë veten e tij dhe të shndërrohet në një femër.

Sikur të mos na e thosthe se është vetë ai, askush nuk do ta kishte dalluar. E madje, siç i thotë Enca në një koment, shyqyr që është mashkull pasi vajzat e tjera të showbizzit do të kishin goxha konkurrencë.