JOQ Albania
Home

Legjenda e WWE ‘zyrtarisht’ në një marrëdhënie treshe: Tani mund të sjell gruan dhe të dashurën në kampionat
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 31/10/2019 9:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Rob Van Dam, mundësi profesional që mund ta mbani mend edhe si 'Mr Monday Night' ka treguar së fundmi se është në një marrëdhënie treshe me bashkëshorten dhe një grua tjetër.

Si duket vajza është e dashura e të dyve.

Katie Forbes është një mundëse profesionale dhe aktualisht e martuar me Van Dam, ndërsa Jennifer Barlow është një modele e cila formon këndin tjetër të trekëndëshit të dashurisë.

Van Dam ndau një foto të të treve, ku vetë duket me njërin krah tek gruaja dhe me tjetrin tek e dashura ndërsa në bluze ka të shkruar ‘Duke jetuar ëndrrën’.

Bashkë me foton ai shkruante në Twitter:

Kur isha në WCW (World Championship Wrestling) në '92, djemtë nuk lejoheshin të sillnin gratë apo të dashurat në ato zona. Tani mund t’i sjell të dyja.”

Van Dam ka publikuar edhe më herët foto bashkë më gruan e të dashurën, por tek kjo e fundit e bënte disi më zyrtare situatën.

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania